AQWADEM Hakkında

AQUA

WASTE

DEVELOPMENT

ENERGY &
ENVIRONMENT

MANAGEMENT

about image

AQWADEM

AQWADEM, 2005 yılından bu yana, kamu ve özel sektör kuruluşlarına farklı disiplinlerde hizmet veren bir mühendislik ve müşavirlik kuruluşudur. Başlıca faaliyet alanlarımız; su ve atık, iklim ve sürdürülebilir kalkınma, sosyal sektörler, kapasite geliştirme, ulaşım ve binalar olup mühendislikten kamu-özel iş birliği (PPP) çalışmalarına ve kurumsal danışmanlığa kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Ana müşterilerimiz uluslararası finans kuruluşları, belediyeler, su ve atık işletmeleri, kamu kurumları, geliştirme kurumları ve uluslararası teşkilatlardır. AQWADEM müşterilerinin, mevcut ve potansiyel ihtiyaç ve beklentilerine göre hizmet veren, teknolojik gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli yenileyen ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen bir kuruluştur.

Aqwadem, ISO 9001:2015 ve ISO 14001:2015'in yanı sıra Çevre Danışmanlığı Yeterlilik Sertifikasına sahiptir.

Misyon

“Uluslararası standartlarda yerel çözümler” sloganıyla özdeşleştirdiğimiz misyonumuz, uluslararası seviyede en uygun çözümleri yerel koşullara uyarlayarak; yenilikçi, etkin, kaliteden taviz vermeyen, sürdürülebilir ve güvenilir çözümler üretmektir.

Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Aqwadem Sürdürülebilirlik, İklim, Enerji ve Sosyal Yönetim için çok disiplinli destek sağlar. Aqwadem'in yetkin olduğu sektörlerin doğal bir parçası olan sürdürülebilirlik, tüm boyutlarıyla temel misyonlarımızdan biri haline gelmiştir.

Vizyon

AQWADEM, hizmet verdiği alanlarda, önce Türkiye’de ve sonrasında bölgede güvenilir, kaliteli ve etkin bir çözüm ortağı ve referans kuruluş olmayı hedeflemektedir.

ÜYE OLUNAN MESLEKİ KURULUŞLAR

DRBF
DRBF
DRBF
DRBF

AQWADEM'İN ÖNCEDEN VEYA ŞU ANDA AKTİF OLDUĞU BÖLGELER

aqwadem activity map1

REFERANSLAR

jica jica jica jica
world bank fidic eu invesment bank
efca eu bank tmmb
about image

AQWADEM Akademi

AQWADEM Akademi, özel sektör ve başta belediyeler olmak üzere kamu sektörü paydaşlarının ihtiyaçlarına yönelik çeşitli kurumsal ve teknik konularda kapasite geliştirmek ve eğitim hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuştur.

AQWADEM Akademi’de eğitimler, konularında ulusal ve uluslararası deneyime sahip eğitimciler tarafından “interaktif öğrenme” yöntemleri ve “yetişkin eğitimi” prensipleri ile teorik ve uygulamalı olarak verilmektedir. AQWADEM e-Akademi’de ise aynı bağlam içinde ve aynı amaca yönelik olarak çevrimiçi eğitim çözümleri sunmaktayız.

AQWADEM Akademi, genel duyuru ile tüm hedef grupların katılımına açık düzenlediği etkinliklerin yanı sıra, talep eden kurumlar için “ihtiyaç analizleri” doğrultusunda özel eğitimler de geliştirmekte ve uygulamaktadır.

about image

AQWADEM Orta Asya

AQWADEM Orta Asya, 2021 yılında AQWADEM’in Orta Asya iştiraki olarak Bişkek’te kurulmuş, Kırgızistan merkezli olarak hizmet veren uluslararası bir kuruluştur.

AQWADEM Orta Asya, müşterilerinin mevcut ve potansiyel ihtiyaç ve beklentilerine göre hizmet veren, teknolojik gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli yenileyen ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyerek AQWADEM standartlarını öncelikle Orta Asya ülkelerinde, Afganistan ve Pakistan’ın kuzeyinden Çin’in batısına, Moğolistan ve Rusya’nın bir kısmı ile kuzeydoğu İran’ı da içeren bu geniş coğrafyaya taşıyan bir kuruluş olma amacını taşımaktadır.pasite geliştirmek ve eğitim hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuştur.

LOGO KULLANIM KILAVUZU