Kapasite Geliştirme

ULUSLARARASI İHALELER VE SÖZLEŞME YÖNETİMİ

PROJE YÖNETİMİ, İZLEME - DEĞERLENDİRME

KURUMSAL YÖNETİM

ÇEVRE VE İKLİM

TEKNİK VE FİNANSAL EĞİTİMLER

KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ

Aqwadem Logo

Uluslararası İhaleler ve Sözleşme Yönetimi

Özellikle altyapı sektörlerinde faaliyet gösteren kamu ve özel sektör organizasyonlarına, belediyelere ve proje uygulama kuruluşlarına ve ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış uluslararası ihaleler ve sözleşme yönetimi eğitimi AQWADEM Akademi’nin sunduğu eğitim hizmetleri arasındadır. Bu konuda kapasite geliştirme amacıyla teknik destek, etkinlikler, ihtiyaca göre belirlenen yöntemler ile destek hizmetleri de sunmaktayız.

ANA HİZMETLERİMİZ

Aqwadem Logo

Proje Yönetimi, İzleme-Değerlendirme

Özellikle altyapı sektörlerinde faaliyet gösteren kamu ve özel sektör organizasyonlarına, belediyelere ve proje uygulama kuruluşlarına ve ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış proje yönetimi, izleme-değerlendirme eğitimi AQWADEM Akademi’nin sunduğu eğitim hizmetleri arasındadır.

ANA HİZMETLERİMİZ

Aqwadem Logo

Kurumsal Yönetim

Özellikle altyapı sektörlerinde faaliyet gösteren kamu ve özel sektör organizasyonlarına, belediyelere ve proje uygulama kuruluşlarına ve ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış kurumsal yönetim eğitimi AQWADEM Akademi’nin sunduğu eğitim hizmetleri arasındadır. Bu konuda kapasite geliştirme amacıyla teknik destek, etkinlikler, ihtiyaca göre belirlenen yöntemler ile destek hizmetleri de sunmaktayız.

ANA HİZMETLERİMİZ

Aqwadem Logo

Çevre ve İklim

Özellikle altyapı sektörlerinde faaliyet gösteren kamu ve özel sektör organizasyonlarına, belediyelere ve proje uygulama kuruluşlarına ve ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış çevre ve iklim eğitimi AQWADEM Akademi’nin sunduğu eğitim hizmetleri arasındadır.

ANA HİZMETLERİMİZ

Aqwadem Logo

Teknik ve Finansal Eğitimler

AQWADEM Akademi olarak özellikle altyapı sektörlerinde faaliyet gösteren kamu ve özel sektör organizasyonlarına, belediyelere ve proje uygulama kuruluşlarına ve ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış alanında uzman kadromuzca teknik eğitimler veriyoruz.

ANA HİZMETLERİMİZ

Aqwadem Logo

Kişisel Gelişim Eğitimleri

AQWADEM Akademi olarak özellikle altyapı sektörlerine yönelik olarak tasarlanmış, alanında uzman kadromuzca kişisel gelişim eğitimleri veriyoruz.

ANA HİZMETLERİMİZ